Adres: Busko-Zdrój ul. Boczna 4   Telefon: 696 807 296

     

Jesteś tutaj: Symulatory i gry VR GRY I APLIKACJE VR

GRY I APLIKACJE VR

Zapraszamy do zabawy w wyznaczonej strefie VR! Załóż gogle, chwyć kontrolery i baw się świetnie korzystając z jednej z kilku aplikacji przeznaczonych do podziwiania świata wirtualnego na stojąco.

W salonie mamy do wyboru kilka aplikacji:

                     

-GUN CLUB VR

Postrzelaj na prawdziwej strzelnicy w Gun Club VR z różnego rodzajów broni palnej. Przetestuj każdą z oferowanych broni i strzelb.

-ELASHPostrzelaj do ruchomych celów w grze ELASH.

-VROOM Galleon

VROOM: Galleon wciel się w kapitana pirackiego statku, postrzelaj z armat, poobserwuj otoczenie przez teleskop, podziwiaj krajobrazy z lotu mewy oraz odnajdz kufer pełen złota. 

-The Lab

Wciel się w obrońcę zamku likwidując najeżdzców z łuku lub pobaw się z mechanicznym pupilem aportującym Ci patyk. Postrzelaj do celów jako pilot statku kosmicznego lub niszcz wszystko za pomocą procy i odkryj wiele więcej w świecie gry. Takie atrakcje czekają Cię w grze The Lab.

-PROZE: PROLOGUE

PROZE to przygoda przetrwania w VR Umieszczona dwóch czasach - w przeszłości oraz teraźniejszości. Poznaj ośrodek badań wojskowych z okresu zimnej wojny, rozwiąż anomalie, rozwiąż zagadki i znajdź odpowiedzi. Gra łączy w sobie kilka gatunków - to przygoda eksploracyjna z elementami łamigłówki i horroru.

-The Last Survivor

W grze The Last Survivor zostałeś uwięziony w szpitalu, gracz musi znaleźć wskazówki, zabić lub uniknąć ataku zombie, i zbadać prawdę przed incydentem, aby znaleźć antidotum i uciec z tego okropnego szpitala.

-AudioShield

W grze AudioShield blokuj lecące kule za pomocą tarcz
i poczuj muzykę. Działa z każdą piosenką!
Przeżyj całą kolekcję muzyki w VR.