Adres: Busko-Zdrój ul. Boczna 4   Telefon: 696 807 296

     

Jesteś tutaj: Symulatory i gry VR SYMULATOR LOTÓW

SYMULATOR LOTÓW

Oparty na ruchomej platformie symulator lotów umożliwia podbijanie przestworzy bez konieczności przechodzenia żmudnych kursów. Pełna emocji przygoda z realnie odczuwalną fazą startu, lotu oraz lądowania na długi czas zapadnie w Twojej pamięci, znajomych i rodziny. Sprzęt jest nie tylko prosty w obsłudze, ale również całkowicie bezpieczny i wygodny.

  • Połączenie ruchomej platformy z dedykowanym oprogramowaniem sprawia, że całość jest niebywale realistyczna. Całość porusza się płynnie i zgodnie z daną fazą (start,lot,lądowanie)
  • Joystick, przepustnica i platforma poruszają się razem z operatorem, dostarczając mu niezapomnianych wrażeń.
  • Symulator posiada ultrapanoramiczny monitor z dodatkowo zakrzywionym ekranem. Odpowiedni kąt skrzywienia stwarza optymalne warunki dla osoby obserwującej gracza.
  • Prezentowany przez nas symulator umożliwia dobór jednego z wielu statków powietrznych. Operator może zasiąść za sterami jednej z maszyn bojowych okresu I wojny światowej oraz II wojny światowej.

Pragniesz jeszcze w większym stopniu zatracić się w wirtualnej rzeczywistości? Porzuć monitor na rzecz gogli VR. Zależnie od Twoich preferencji, możesz latać klasyczny sposób-wpatrując się w ekran bądź założyć gogle wirtualnej rzeczywistości i całkowicie zapomnieć o całym świecie. Kokpit prezentowany jest na ekranie monitora lub trójwymiarowo w gogalch VR.

WAR THUNDER
War Thunder jest grą typu MMO, poświęconą lotnictwu, śmigłowcom szturmowym, okrętom i pojazdom opancerzonym począwszy od czasów II wojny światowej aż do Zimnej Wojny.
W grze War Thunder weź udział w realistycznych bitwach powietrznych. W naszym salonie możesz polatać maszyną historyczną w trybie lotu swobodnego, bitwy z graczem komputerowym lub prawdziwym. Do wyboru masz kilka samolotów z okresu II wojny światowej pogrupowanych w paru kategoriach. Zasiądź za sterami myśliwca i poczuj się jak prawdziwy pilot.

Gry dostępne na stanowisku symulatora lotów:


       WarThunder                                             

Aerofly FS2 (symulator lotu cywilnie bez obsługi platformy)

    Epic Roller Coasters (przejażdżka kolejką górską)