Adres: Busko-Zdrój ul. Boczna 4   Telefon: 696 807 296

     

Jesteś tutaj: Symulatory i gry VR SYMULATOR WYŚCIGÓW

SYMULATOR WYŚCIGÓW

Zasiądź w kokpicie bolidu formuły 1, za kierownicą samochodu wyścigowego, poczuj się jak prawdziwy kierowca rajdowy. Oparty na ruchomej platformie symulator wyścigów umożliwia rzeczywistą walkę o podium. Niebywale dynamiczny sprzęt sprzyja widowiskowym zmaganiom na torze, pozwala na pełną emocji przygodę za kólkiem zapewniającą realistyczne odczucia z jazdy, które na długi czas zapadną w Twojej pamięci.

  • Połączenie ruchomej platformy z dedykowanym oprogramowaniem oddaje niebywały komfort jazdy. Całość dostosowana jest do ciężaru operatora (maks. 120kg) – szybko i płynnie przemieszcza się zgodnie z kierunkiem ruchu.
  • Regulowany fotel osadzony został na stabilnej ramie. Tak jak w prawdziwych samochodach wyścigowych, również i ten posiada odpowiednie zabezpieczenia – regulowane pasy. Za kierownicą może zasiąść każdy, niezależnie od wzrostu.
  • Sprzęt zaopatrzony został w profesjonalną kierownicę, pedały oraz skrzynię biegów (manualną bądź sekwencyjną). 
  • Symulator posiada ultrapanoramiczny szerokokątny monitor idealnie dostosowany do ludzkiej percepcji wzrokowej.

Jeśli pragniesz jeszcze w większym stopniu zatracić się w wirtualnej rozgrywce, przesiądź się z klasyczneego sposobu jazdy na monitorze i załóż gogle VR HTC Vive by całkowicie zapomnieć o całym świecie.

Project CARS 2
Stworzona przez Slightly Mad Studios – twórców jak Need for Speed: Shift czy Shift 2: Unleashed – kontynuacja jednej z najlepszych wyścigówek wszechczasów zachwyci każdego fana ostrej jazdy. Project CARS 2 to gra stawiająca na realizm i mechanikę jazdy dopracowaną w każdym szczególe. Oferuje Ci 140 wiernie odwzorowanych torów wyścigowych w 60 lokacjach z całego świata oraz możliwość poprowadzenia 189 samochodów pogrupowanych w różnych kategoriach.
Zasiądź za kierownicą i ciesz się niesamowitymi wrażeniami z jazdy. Zachwyć się, pędź, poczuj zmysłami, zapamiętaj emocje, wróć po więcej.

Więcej na temat Project CARS 2: